Naprawy oraz sprzedaż urządzeń gastronomicznych i pralniczych

Rozwiązania HISE dostosowane do każdego klienta

Oferujemy kompletne rozwiązania dla branży hotelarskiej, gastronomicznej oraz pralniczej.

Wyposażenie kuchni i pralni
Instalacja i serwis sprzętu gastronomicznego i pralniczego
Tłumaczenia dokumentacji technicznej

 

Urządzenia gastronomiczne – oferta Urządzenia pralnicze – oferta Serwis urządzeń gastronomicznych i pralniczych CENY CHŁODNICTWO CENY URZĄDZENIA GRZEWCZE CENY ZMYWARKI CENY PIECE I SZYBKOSCHŁADZARKI Ceny i opis urządzeń pralniczych

serwis pieców konwekcyjno-parowych
Naprawa pieców konwekcyjno-parowych

Nasze produkty odpowiadają najbardziej wymagającym i innowacyjnym potrzebom profesjonalistów bez względu na ich lokalizację dzięki naszej szerokiej gamie produktów jesteśmy liderami na rynku krajowym, zaś dzięki obecności na rynkach międzynarodowych możemy konkurować na najwyższych poziomach. Połączenie zadowolenia klientów i pracowników, poszanowanie środowiska oraz realizacja celów firmy jest siłą napędową wszystkich naszych działań.

Firma HISE  zapewnia wysokiej, jakości serwis sprzętu gastronomicznego i pralniczego.Firma HISE jest obecnie wzorcową marką dzięki swojej gamie rozwiązań ukierunkowanej na potrzeby profesjonalistów.

Firma HISE (High Service) świadczy usługi w zakresie napraw (serwisowania) profesjonalnego sprzętu gastronomicznego i pralniczego. Z naszych usług zazwyczaj korzystają hotele, szkoły, instytucje państwowe, restauracje, lokale gastronomiczne, pralnie. Naprawiamy i konserwujemy urządzenia gazowe oraz elektryczne.  Nasze usługi obejmują wymianę grzałek, termostatów, naprawę elektronicznego układu sterowania, naprawy układu napędowego (silników, przekładni i falowników), wymianę łożysk i uszczelniaczy, regulacje i naprawy zaworów gazowych, czyszczenie dysz gazowych i prawidłowe ustawienie termopar itp. 

Na naszej stronie znajdują się informacje dotyczące typowych usterek profesjonalnego sprzętu gastronomicznego i pralniczego oraz niezbędnych działań, które należy podjąć aby je usunąć. Znaleźć tu można również rady dotyczące działań prewencyjnych podejmowanych w celu zapewnienia niezawodności sprzętu gastronomicznego i pralniczego.Wiele problemów technicznych sprzętu gastronomicznego i pralniczego można rozwiązać w prosty i mało kosztowny sposób. Zachęcamy do nawiązania z nami niezobowiązującego kontaktu w celu upewnienia się czy nietypowe działanie pieca konwekcyjno-parowego, zmywarki, kotła warzelnego, kuchni elektrycznej lub gazowej itp. wymaga podjęcia działań serwisowych w celu zapobieżenia poważniejszej awarii. Jeżeli coś was niepokoi to zadzwońcie pod numer telefonu (+48) 8 83 55 83 83. Postaramy się wyczerpująco odpowiedzieć na Wasze pytania dotyczące sprzętu gastronomicznego i pralniczego.

Zamówienia – możemy także dokonać zakupu profesjonalnych urządzeń gastronomicznych lub pralniczych . Panel umożliwia złożenie zamówienia online. Dopuszczamy negocjacje cen a także oferujemy rabaty. Po dokonaniu zakupów oferujemy bezpłatny montaż pieca konwekcyjno-parowego, zmywarki, pralnicy, kuchni gazowej itp. Po zamontowaniu i uruchomieniu urządzenia przeprowadzamy krótkie szkolenie dla personelu. W przypadku długoterminowej współpracy istnieje możliwość zarejestrowania się w panelu klienta firmy HISE.

W zakładce Sklep –  możemy zapoznać się z oferowanymi urządzeniami gastronomicznymi i pralniczymi  oraz zorientowanie się co do ceny. Podajemy ceny netto. Po kliknięciu na interesujący nas produkt otwiera się okno zawierające dodatkowe informacje dotyczące urządzenia gastronomicznego lub pralniczego. Z tego poziomu możemy dokonać zamówienia.

Po przeniesieniu produktu do kosza a następnie naciśnięciu  – przejdź do kasy oraz – kupuję i płacę, Klient jedynie potwierdza zamówienie – jego realizacja następuje dopiero po uzgodnieniu z klientem warunków dostawy i sposobu płatności

UWAGA: Ze względu na duże sumy i bezpieczeństwo nie używamy bramek płatności. Sposób płatności jest zawsze określany z klientem.

Tłumaczenia – firma HISE oferuje również usługę tłumaczeń technicznych nie tylko dokumentacji technicznej sprzętu gastronomicznego lub pralniczego ale również tłumaczeń dokumentacji techniczno-przetargowej, DTR, instrukcji obsługi, kart katalogowych, dokumentacji urządzeń przemysłu petrochemicznego, elektrycznego, elektronicznego, automatyki, mechatroniki, metalurgii itp. Obsługiwane języki – angielski, litewski, rosyjski. Serwis urządzeń i tłumaczenia techniczne to uzupełniające się usługi. Tłumacząc treść jakiegoś dokumentu rozumiemy jak funkcjonuje urządzenie, którego dotyczy dokumentacja i znamy profesjonalne słownictwo używane w danej dziedzinie techniki. Tłumacząc konsekutywnie na terenie przedsiębiorstw łatwiej nam dostosować się do panujących tam warunków. Posiadając odpowiednie uprawnienia elektryczne, gazowe itp. możemy legalnie dokonywać tłumaczeń w miejscach niedostępnych dla osób nieposiadających takich uprawnień. Zajmujemy się również tłumaczeniem symultanicznym w językach rosyjskim i litewskim.

Wyposażenie kuchni

Jesteśmy świadomi upływu czasu. Z tego powodu dzisiejsze wymagania dotyczące kuchni są wyrażone w naszych nowych
urządzeniach. W naszym nowym wizerunku. Każda zmiana, jaką wprowadzamy,jest odpowiedzią na wymagania i potrzeby
naszych Klientów. Linia 900 oferuje wszystko czego mógłbyś oczekiwać w dużej kuchni. Powiększona gama oferowanych urządzeń,
wprowadzenie unowocześnień w ergonomii i wyglądzie zewnętrznym.

Palniki gazowe w urządzeniach linii 900 posiadają największą moc ze wszystkich oferowanych na rynku: 5,25 kW, 8,0 kW, 10,2 kW oraz są tak zaprojektowane, aby zaoferować jak największą sprawność. W urządzeniach elektrycznych sprawność grzewcza jest zapewniona dzięki odpowiedniemu zaprojektowaniu i umiejscowieniu elementów grzejnych oraz dzięki zastosowaniu palników rurowych w urządzeniach gazowych.
Frytownice z palnikami o dużej mocy, ponad 1 kW na 1 litr zapełnienia i wysokiej sprawności. Bardzo wydajne płyty bezpośredniego smażenia z szybkim odzyskiem temperatury przez płytę. Kotły warzelne o dużej efektywności i bardzo dobrym rozkładem temperatur w płaszczu. Patelnie z dużą powierzchnią grzewczą.

Wszystkie urządzenia linii 900 są wykonane zgodnie z najbardziej rygorystycznymi normami, gwarantując maksymalne bezpieczeństwo i ochronę. System bezpieczeństwa zapewniający dopływ gazu do palnika, tylko wtedy, gdy pali się płomień. Stale działający płomień kontrolny – pilot. Zawór ciśnieniowyi bezpieczeństwa zainstalowany w kotłach warzelnych. Zaokrąglone ranty we wszystkich urządzeniach. Termostaty bezpieczeństwa uniemożliwiające przypadkowe przegrzanie frytownic, kotłów warzelnych, patelni, bemarów itp.

Profesjonalny sprzęt gastronomiczny

HIGIENA

Obecność tłuszczu w kuchni jest nieunikniona. Najtrudniejsze jest to, że tłuszcz osiada we wszystkich szczelinach. Teraz, aby to wyeliminować i ułatwić utrzymanie czystości ukryliśmy wszystkie szczeliny uniemożliwiając dostanie się do nich tłuszczu. System monobloku: Wyjątkowy system
opracowany przez Fagor, jest łatwy w zainstalowaniu i wszystkie elementy idealnie do siebie pasują zapewniając doskonałą higienę. Zostały wyeliminowane łączenia w panelach frontowych, zastosowano wysokie kominy i elementy łączące pomiędzy urządzeniami. Poniżej kilka dodatkowych elementów zaprojektowanych w celu utrzymania maksymalnej higieny: Łatwo wyjmowane, tace ociekowe o dużej pojemności.
Pod palnikami nawierzchniowymi misy ociekowe. Drzwi piekarnika umieszczone do samego dołu urządzenia eliminujące konieczność stosowania dodatkowych paneli maskujących. System podwieszany ułatwiający sprzątanie pod urządzeniami. Zaokrąglone narożniki dla łatwiejszego czyszczenia.

ELASTYCZNOŚĆ

Tylko najlepsi kucharze wiedzą jak ulepszyć dobrą recepturę. Dla nich łatwość obsługi urządzeń, których używają na co dzień jest fundamentalną sprawą. Z tego powodu urządzenia linii 900 zostały wyposażone w nowe, bardziej wygodne i bezpieczniejsze ustawienie paneli
sterujących. Dzięki temu nastawienia są lepiej widoczne, a dostęp do pokręteł jest bardziej wygodny. Ergonomiczne sterowanie, pokrętła
umieszczone na górze, eliminujące pracę w niewygodnej pozycji. Nóżki z możliwością regulacji wysokości pomiędzy 830 i 910 mm, tak aby można było dopasować wysokość płaszczyzny roboczej. Łatwe odpalanie i obsługa. Elementy sterowania dostępne od frontu. Lampki
kontrolne w urządzeniach elektrycznych.

JAKOŚĆ

Profesjonaliści ponad wszystko wymagają jakości, bezpieczeństwa i higieny. Zdajemy sobie sprawę, że w profesjonalnych kuchniach wszystko musi działać bez zarzutu, aby obsłużyć jak największą liczbę gości. Dlatego urządzenia linii 900 spełniają wysokie wymagania Unii Europejskiej i wszystkich krajów, w których są sprzedawane. Zgodnie z dyrektywami CE dla urządzeń gazowych i elektrycznych.Wyprodukowane w systemie zarządzania jakością zgodnym z ISO-9001 przy użyciu certyfikowanych komponentów. Wykonanie ze stali nierdzewnej AISI- 304 (18/10), a tam gdzie warunki tego wymagają, ze stali nierdzewnej AISI-316. Satynowane powierzchnie stalowe. Śruby ukryte przed wzrokiem użytkowników.

UNIWERSALNOŚĆ

Centralne lub przyścienne umiejscowienie bloków grzewczych w kuchni. W zależności od sposobu montażu i zastosowanego systemu wyróżniamy: bloki standardowe na szafkach, bloki mostowe, bloki podwieszane na nogach. W zależności od rodzaju zasilania: gazowe (wszystkie rodzaje gazów) lub elektryczne.Bloki grzewcze centralne charakteryzują się optymalnym wykorzystaniem powierzchni roboczej. Nasze przemyślane zaprojektowanie umożliwia ukrycie wszystkich elementów przyłączeniowych bez konieczności zwiększania głębokości
bloku. W rezultacie umożliwia to ustawienie w prosty sposób jednolitego bloku grzewczego.

Linia grzewcza 900
W odpowiedzi na zapotrzebowanie i wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, firma Fagor wprowadza innowacyjne rozwiązania dla swoich klientów.

Kuchnie gazowe

Wszystkie palniki o dwukoronowej budowie, zapewniające dużą moc i wysoką sprawność. Ruszty i palniki wykonane z żeliwa. Palniki nawierzchniowe z zaworami bezpieczeństwa i termoparami. Misy ociekowe o pojemności 1,5 dm3 pod palnikami (1 misa na 2 palniki),
łatwo wyjmowane, stanowiące integralną część urządzenia.

Kuchnie gazowe z piekarnikiem

Wszystkie palniki o dwukoronowej budowie, zapewniające dużą moc i wysoką sprawność. Ruszty i palniki wykonane z żeliwa. Palniki nawierzchniowe z zaworami bezpieczeństwa i termoparami. Misy ociekowe o pojemności 1,5 dm3 pod palnikami (1 misa na 2 palniki),
łatwo wyjmowane, stanowiące integralną część urządzenia. Piekarnik gazowy o pojemności 3 x GN 2/1 ze stali nierdzewnej.
Sterowanie termostatem w zakresie temperatur 130-350°C. Piezoelektryczne odpalanie palnika.

Kuchnie gazowe z płytami grillowymi

Wszystkie palniki o dwukoronowej budowie, zapewniające dużą moc i wysoką sprawność. Ruszty i palniki żeliwne. Palniki z zaworami bezpieczeństwa i termoparami. Powierzchnia robocza płyty grillowej 24 dm2. Rozmiar płyty 425 x 350 mm. Palnik rurowy pod płytą grillową wykonany ze stali nierdzewnej. Piezoelektryczne odpalanie palnika. Temperatura płyty sterowana termostatem (120–310°C). Piekarnik gazowy z rusztem GN 2/1 (650 x 520 mm) o mocy 8,6 kW sterowany termostatem (130–350°C). Rynny ociekowe o pojemności 1,5 dm3 pod palnikami, łatwo wyjmowane, stanowiące integralną część urządzenia.

Kuchnie gazowe z płytą grzewczą

Jedna duża, gładka, wierzchnia płyta grzewcza wykonana z żeliwa o znacznej różnicy temperatur (na środku płyty do 400–500°C, przy brzegach około 150–200°C). Wymiary płyty żeliwnej: 840 x 695 mm. Pod płytą znajduje się wielopierścieniowy palnik o mocy 11,0 kW, otoczony
wykładziną szamotową, która zapewnia doskonałe rozprowadzenie ciepła. Palnik z zaworami bezpieczeństwa i termoparami odpalany piezoelektrycznie. CG9-11: Piekarnik gazowy z rusztem 3x GN 2/1 (650 x 520 mm), sterowany termostatem w zakresie temperatur 130°C-350°C.

Kuchnie gazowe z płytą grzewczą i piekarnikiem

Jedna duża, gładka, wierzchnia płyta grzewcza wykonana z żeliwa o znacznej różnicy temperatur (na środku płyty do 400–500°C, przy brzegach około 150–200°C). Wymiary płyty żeliwnej: 840 x 695 mm. Pod płytą znajduje się wielopierścieniowy palnik o mocy 11,0 kW, otoczony
wykładziną szamotową, która zapewnia doskonałe rozprowadzenie ciepła. Palnik z zaworami bezpieczeństwa i termoparami odpalany piezoelektrycznie. CG9-11: Piekarnik gazowy z rusztem 3x GN 2/1 (650 x 520 mm), sterowany termostatem w zakresie temperatur 130°C-350°C.

Kuchnie gazowe z płytą grzewczą i palnikami

Duża, gładka wierzchnia płyta grzewcza z żeliwa o znacznej różnicy temperatur (na środku płyty do 400–500°C, a przy brzegach w granicach 150–200°C). Pod płytą znajduje się wielopierścieniowy palnik o mocy 11,75 kW otoczony wykładziną szamotową, która zapewnia doskonałe rozprowadzenie ciepła. Wymiary płyty żeliwnej: 840 x 695 mm.

Kuchnie gazowe z płytą grzewczą, palnikami i piekarnikiem

Duża, gładka wierzchnia płyta grzewcza z żeliwa o znacznej różnicy temperatur (na środku płyty do 400–500°C, a przy brzegach w granicach 150–200°C). Pod płytą znajduje się wielopierścieniowy palnik o mocy 11,75 kW otoczony wykładziną szamotową, która zapewnia doskonałe rozprowadzenie ciepła. Wymiary płyty żeliwnej: 840 x 695 mm. Piekarnik gazowy z rusztem 3 x GN-2/1 o mocy 8,6 kW i wymiarach 650 x 520 mm. Piekarnik sterowany termostatem w zakresie temperatur 130–350°C.

Kuchnie gazowe do paelli

Dwuczęściowy palnik nawierzchniowy (zewnętrzny i wewnętrzny pierścień), zapewniający dużą moc i sprawność. Każda część palnika sterowana za pomocą niezależnego pokrętła. Moc zewnętrznego pierścienia wynosi 11,0 kW, natomiast wewnętrznego 5,5 kW. Nawierzchniowy ruszt o wymiarach 850 x 700 mm wykonany ze stali nierdzewnej. Rynny ociekowe pod palnikiem na tłuszcze łatwo wyjmowalne stanowią integralną
część urządzenia.

Kuchnie elektryczne

Płyty grzejne wykonane z żeliwa uszczelnione ramkami stalowymi. 6-pozycyjny przełącznik mocy grzania do każdego pola.
Lampki kontrolne grzania.

Płyty grillowe gazowe z termostatem

Palniki rurowe pod płytą grillową wykonane ze stali nierdzewnej z płomieniem kontrolnym i termoparą. Piezoelektryczne odpalanie palników.
Temperatura płyty sterowana termostatem (120–310°C). Zbiornik tłuszczu o dużej objętości znajdujący się pod płytą grillową. FTG/C: Płyta pokryta 50-mikronową warstwą chromu. Chrom zmniejsza emisję ciepła do otoczenia, poprawia komfort pracy, powoduje, iż produkty grillowane nie przywierają do płyty.

Warniki do makaronu

Pojemność komory gotowania 33 litry. W standardowym wyposażeniu 3 kosze 1/3 o wymiarach: 300 x 160 x 220 mm. Istnieje możliwość dokupienia 2 koszy 1/2, 1 kosza 1/1 lub 6 koszy 1/6. Posiada otwór przelewowy i zawór spustowy. Napełnianie wodą za pomocą elektrozaworu.

Bemary

Zbiornik przystosowany do pojemników GN (max. głębokość pojemników: 150 mm). Napełnianie wodą za pomocą elektrozaworu. Posiada wbudowaną w dno płytę perforowaną i trzy poprzeczki. Zakres temperatury pracy 30–90°C sterowany termostatem. Rurka przelewowo-spustowa. Zabudowane elementy grzejne regulowane termostatem. Zakres temperatury pracy 30–90°C sterowany termostatem. Rurka przelewowo-spustowa. Piezoelektryczne odpalanie palników.

Kotły autoklawy gazowe z grzaniem bezpośrednim

Pokrywa z zawiasami samobalansującymi. Napełnianie zbiornika ciepłą bądź zimną wodą za pomocą elektrozaworu.
Zawór spustowy o dużym przepuście. Zawór nadciśnieniowy i termostat bezpieczeństwa. System bezpieczeństwa automatycznie wyłączający ogrzewanie w przypadku braku wody. Piezoelektryczne odpalanie palnika. Dno kotła wykonane ze stali nierdzewnej AISI-316-L.

Kotły parowe

Medium grzewczym jest para o temperaturze 106°C i ciśnieniu 0,4-0,5 bar. Zużycie pary 25 kg/h. Czas doprowadzenia 150 litrów wody od 20°C do wrzenia wynosi 58 minut. Równomierne rozprowadzenie ciepła na całej powierzchni bocznej ścian zbiornika. Zewnętrzny zawór nadciśnienia wraz ze wskaźnikiem ciśnienia stanowiącym integralną część urządzenia. Pokrywa z zawiasami samobalansującymi. Zawór spustowy o dużym przepuście. Napełnianie kotła ciepłą lub zimną wodą za pomocą elektrozaworu. Dno kotła wykonane ze stali nierdzewnej AISI-316-L.

Doświadczenie HISE gwarancją najlepszych rezultatów

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wysokim standardom jakości, powstała nowa profesjonalna linia urządzeń grzewczych 700.
Łatwa w utrzymaniu w czystości, bezpieczna, różnorodna, wrzechstronna i najbardziej wydajna na rynku.

PIECE

Dzięki różnym metodom gotowania każdy z naszych pieców będzie najlepszym sprzymierzeńcem szefa kuchni. Nasze piece gazowe i elektryczne są mocne, wytrzymałe i opatrzone są najbardziej wymagającymi certyfikatami, jakości.

Seria Visual Plus

Piece tej serii można opisać w dwóch słowach: dokładność i perfekcyjność. Piece Visual Plus reprezentują najwyższy model generacji Visual skonstruowany według ostatnich trendów i najnowszych osiągnięć technologicznych. Wyposażony jest w ekran dotykowy VGA umożliwiający wybranie programu gotowania. Para wodna jest wytwarzana w niezależnym bojlerze oddzielnym od komory gotowania. Po włączeniu pieca znajduje się on w trybie ręcznym z możliwością wyboru programu: „Fagor Cooking / Gotowanie z Fagorem” (gotowanie na bazie twoich receptur lub tych zalecanych przez producenta Fagor) lub „Fagor Easy / Łatwe gotowanie z Fagorem” specjalnie przeznaczona funkcja do szybkiego
i prostego gotowania z możliwością wyboru programu, temperatury i czasu.

Nowa generacja pieców Visual Fagor industrial przedstawia nową generację innowacyjnych pieców serii Visual stanowiących odpowiedź producenta na coraz bardziej wymagające potrzeby szefów kuchni. Dzięki zastosowaniu najnowszych osiągnięć elektroniki stworzono nową gamę pieców doskonałych w swojej wszechstronności, charakteryzujących się ergonomiką, łatwością utrzymania higieny i perfekcją
w gotowaniu. Wszystko to oznacza oszczędność twojego czasu i pieniędzy. Pięć różnych rozmiarów dostępnych jest w trzech seriach modeli. Visual Plus, Visual i Concept. Każda seria modeli dostępna jest w wersji elektrycznej i gazowej.

Para wodna jest wytwarzana w niezależnym bojlerze oddzielnym od komory gotowania. Po włączeniu pieca znajduje się on w trybie
ręcznym z możliwością wyboru programu: „Fagor Cooking / Gotowanie z Fagorem” (gotowanie na bazie twoich receptur lub tych zalecanych przez producenta Fagor) lub „Fagor Easy / Łatwe gotowanie z Fagorem” specjalnie przeznaczona funkcja do szybkiego i prostego gotowania z możliwością wyboru programu, temperatury i czasu. Za pomocą przycisku „Menu” użytkownik może wybrać z pomiędzy dostępnych
opcji operacje takie, jak: mycie, kontrola gotowania na różnych poziomach, opóźnienie startu programu gotowania / mycia, blokadę termiczną, program odkamieniania itp.

ZMYWARKI

Firma HISE oferuje urządzenia do zmywania. Jesteśmy dzisiaj prawdziwymi ekspertami w tej dziedzinie. Oferujemy szeroką gamę urządzeń do zmywania. Zajmujemy też się instalacją zmywarek profesjonalnych.

 

Urządzenia i maszyny pralnicze

Firma HISE  prezentuje nową, kompletną gamę pralnicowirówek wyprodukowanych przez firmę FAGOR. Zestaw maszyn, które mogą zaspokoić wszelkie wymagania rynku pod względem wydajności, skuteczności i pojemności, oferując wszelkie rozwiązania, których potrzebujesz w danej chwili. Niezależnie od rodzaju przedsiębiorstwa. Niezależnie od wielkości i wymiarów. Pralnicowirówki najnowszej generacji,  łączą najnowsze technologie z najwyższą jakością komponentów i materiałów. Wyposażone w najnowsze funkcje czyszczenia na mokro WET CLEANING i systemy oszczędzania wody, energii i produktów chemicznych. Wyróżniają się łatwością obsługi i intuicyjnym programowaniem, co umożliwia ich zastosowanie we wszelkiego rodzaju pralniach, od punktów usługowych i samoobsługowych po pralnie przemysłowe, szpitalne i handlowe. Jako nowość, wprowadziliśmy programator Touch Plus Control, a także nowe modele o wysokiej i standardowej prędkości wirowania, co czyni nasz asortyment jednym z najbardziej kompletnych na rynku.

CECHY

· Ekran dotykowy 4.3”. Programator z 33 dostępnymi językami. Port USB do aktualizacji oprogramowania pralnicowirówki i wielu innych zastosowań.Touch Plus Control zainstalowany w pralkach w wersji OPL i samoopsługowych

PROGRAMOWANIE

· Proste i intuicyjne programowanie.
· 26 domyślnych programów
· Możliwość programowania, eksportowania,
importowania (USB) własnych programów.
· Tryb samoobsługowy
– możliwość ustalania cen w każdym programie.

ELASTYCZNOŚĆ

· 8 automatycznych sygnałów dozowania płynów programowalnych czasowo.
· Możliwość rozbudowania do 14 dozowań płynów.
· System opóźnionego uruchamiania. Zegar czasu rzeczywistego (data i godzina).
· 3 standardowe wloty wody.
· Konfigurowalne prędkości prania i wirowania.
· W pełni regulowane poziomy wody.
· Regulowana temperatura prania od 20 °C do 90 °C.
· System “WET CLEANING” w standardzie.
· Ekran główny i ekran procesu prania z możliwością konfiguracji wyświetlania ekranu, włączanie i wyłączanie parametrów, obrazów,
itd.
· System pomocy przy ładowaniu “LOADING AID”, wlot wody i kontrola obrotu w celu załadowania tkanin.

EFEKTYWNOŚĆ ENERGETYCZNA

· 4 programy energooszczędne. / 4 Economic
programs.
· Opcja “uśpienia” maszyny z automatycznym wyłączaniem.
· System odzyskiwania wody z opcją podwójnego odpływu. Oszczędność wody do 70%.
· Opcjonalnie: System automatycznego ważenia. – oszczędność do 30% automatyczna regulacja zużycia wody i detergentu, oszczędność energii, zależnie
od obciążenia wprowadzaną odzieżą i automatyczne ważenie przez pralkę).
· Optymalne zużycie w standardzie –
ręczne wprowadzanie wagi.

IDENTYFIKOWALNOŚĆ

· Cały proces prania (temperatura, poziom wody) przechowywany jest w pamięci pralkii może zostać przeniesiony do komputera za
pomocą pamięci USB.

Najnowsze funkcje i technologie do Twojej dyspozycji

Wszystkie pralnicowirówki wykonane są w standardzie ze stali nierdzewnej – zarówno obudowa, jak i bęben i pojemnik – co zapewnienia stylowy wygląd oraz wyższą jakość i większą odporność na działanie czynników zewnętrznych, co przedłuża czas użytkowania i pozwala uniknąć przedwczesnych problemów z rdzewieniem.

Wyposażone w system automatycznego mieszania wody w różnych temperaturach wszystkie pralnicowirówki zapewniają oszczędność energii i skrócenie czasu prania. Ponadto, nowa gama obejmuje nowy system dozowania detergentu i wody. System zwrotny, który posiada najbardziej rygorystyczne światowe certyfikaty (WRAS), zapobiega temu, by woda w żadnych okolicznościach nie powróciła do pralki siecią doprowadzającą. Posiada również łatwe podłączenie produktu.

Dzięki zaawansowanym osiągnięciom technologicznym praz przetwornicy częstotliwości, pralnicowirówki wcześnie wykrywają zaburzenia równowagi obciążenia. Dzięki temu ich praca jest bardziej płynna co wydłuża żywotność wszystkich elementów oraz skraca czas prania, jednocześnie oszczędzając energię.

Nowy mikroprocesor TOUCH PLUS CONTROL, ekran dotykowy, łatwe programowanie, wiele funkcji i możliwości, oferuje użytkownikowi dużą elastyczność i znaczącą efektywność energetyczną.

Wszystkie pralki wyposażone są standardowo w trzecie podłączenie wody co pozwala skrócić czas napełniania lub umożliwia używanie wody miękkiej, ozonowanej lub wody z recyklingu.

Wszystkie pralnicowirówki posiadają w standardzie wszystkie niezbędne funkcje by móc korzystać z układu myjącego WET CLEANING, co pozwoli uniknąć konieczności dokonywania kosztownych inwestycji, by móc stosować tę zaawansowaną koncepcję. Dzięki tej funkcji można zastąpić większość systemów prania chemicznego, co pozwala na maksymalne obniżenie kosztów.

Prosta, niezawodna i łatwa w obsłudze mechanika, która doskonale łączy się z inteligentnym wykorzystaniem elektroniki, w której wszystkie elementy zostały zaprojektowane i wykonane tak, by zapewnić najwyższą jakość i prestiż, oferując jednocześnie maksymalną dostępność w dowolnej lokalizacji, co ma kluczowe znaczenie podczas konserwacji.

Ponadto, wszystkie elementy sterujące opracowane zostały z uwagą na szczegóły: pełne menu techniczne, systemy automatycznego wykrywania awarii, alarmy, ograniczony dostęp, etc. System ten został opracowany w celu poprawy jakości prania i skrócenia jego czasu. Dzięki perforacji łopat w bębnie osiągnęliśmy efekt kaskady wodnej, co znacznie zwiększa działanie mechaniczne wewnątrz bębna podczas prania i znacznie zmniejsza ilość potrzebnej wody.

Ponadto, projekt bębna i zbiornika, z minimalnym odstępem pomiędzy nimi zmniejsza zużycie energii potrzebnej do podgrzania wody oraz zbędne stosowanie produktów chemicznych. Wszystkie pralnicowirówki wyposażone są w wydajny system, który może wskazać poziom załadowania materiałami wprowadzonymi do urządzenia, a pralka automatycznie dostosuje zużycie wody i środków chemicznych do tego poziomu.

System automatycznego ważenia. Oszczędność do 30% (automatyczna regulacja zużycia wody i detergentu, oszczędność energii, zależnie od
obciążenia wprowadzaną odzieżą i automatycznie mierzenie przez pralnicowirówkę).

Pralnicowirówki samoobsługowe

Pralnicowirówki FAGOR INDUSTRIAL od 11 kg do 35 kg zostały specjalnie zaprojektowane do użytku samoobsługowego. Zarówno gama pralnicowirówek całkowicie wolnostojących LA jak i pralek sztywno zamocowanych do podłoża LR i LN dostępna jest w wersji samoobsługowej, przygotowanej do płatności centralnych z Touch Plus Control w specjalnej wersji samoobsługowej z opcją prostego przekształcenia na
monetnik, żetony lub karty przedpłatowe.

PŁATNOŚCI CENTRALNE

Może pracować z każdego rodzaju centralą płatności znajdującą się poza maszyną.

MONETNIK ELEKTRONICZNY NA ŻETONY

Urządzenie może być uruchamiane na żetony lub monety i może działać ze wszelkimi światowymi walutami.

KARTA

Maszyna dostosowana do pracy z systemem przedpłaty.

Możliwość ustalania cen w każdym programie.

Łatwe zarządzanie różnymi planami cenowymi. Elastyczność: organizowanie planów godzinowych, dziennych, miesięcznych.

Chłodnictwo przemysłowe

Odpowiadamy na wszystkie Państwa potrzeby od schładzania i przechowywania do eksponowania żywności i napojów. Dzięki naszej szerokiej gamie urządzeń chłodniczych, Możemy zaoferować wiele rozmiarów, zastosowań, funkcji i typów wykończenia.

Firma HISE – specjalista w dziedzinie piecy i chłodnictwa, ma możliwość zaprezentować nowe rozwiązanie COOK & CHILL – nową gamę piecy i szybkoschładzarek, optymalizujących pracę, wydajność, sprawność i produktywność profesjonalnej kuchni.

UŻYTKOWANIE URZĄDZEŃ FAGOR COOK & CHILL

 

Poprawne użycie szybkoschładzarki/zamrażarki ogranicza stratę wagi produktu w fazie schładzania (schładzanie dodatnie), które musi być wykonane przez obniżenie temperatury produktu z +90 °C do +3°C w możliwie najszybszy sposób i w maksymalnym czasie poniżej 90 minut.

 

Wynikiem będzie miękki, soczysty produkt, który może być przetrzymywany przez dłuższy okres po rozmrożeniu, posiadający pełny smak świeżo przygotowanego produktu. Szybkoschładzarka umożliwia również zaplanowanie czasu pracy w kuchni i przygotowanie produktów na cały tydzień. Odpowiednie używanie szybkoschładzarki zapewnia mniejszą ilość odpadów, większe oszczędności czasu, większe zyski oraz zdrowe smaczne posiłki. Firma HISE zapewnia odpowiednie szkolenie,

 

Zapraszamy do współpracy