Gastronomia – oferta

 

URZĄDZENIA GRZEWCZE 

Osoba zajmująca się zawodowo gotowaniem wymaga, aby w kuchni były zapewnione jakość, bezpieczeństwo oraz higiena. Niezawodność, projekt, technologia i wygoda to elementy, które wprowadzamy do wszystkich linii urządzeń grzewczych: Symphony, linia 900 oraz linia 700.

LINIA 700

 

 

 

URZĄDZENIA NIEMODULARNE

Urządzenia niemodularne, stanowią uzupełnienie linii produktów przeznaczonych do stosowania w barach, kawiarniach oraz małych kuchniach restauracyjnych. Wytwarzając te produkty, zawsze kierujemy się wymogami, dotyczącymi funkcjonalności, wydajności oraz jakości, jakich przestrzegamy w przypadku wszystkich urządzeń.

 

PIECE

Z uwagi na rozmaite rozmiary i funkcje pieców z serii ADVANCE można je zaliczyć do jednej z największych gam urządzeń tego typu, jakie są oferowane na rynku. Osoba zajmująca się zawodowo gotowaniem zawsze znajdzie właściwy model, który spełni jej każdą potrzebę. Oferta firmy obejmuje piece gazowe oraz elektryczne o każdej wielkości oraz ze wszystkimi opcjami. W ramach tej serii oferowane są urządzenia w pięciu różnych rozmiarach, które są podzielone na trzy gamy charakteryzujące się różnym wyposażeniem oraz różnymi funkcjami: Advance Plus, Advance oraz Advance Concept.

ADVANCE

NAJLEPSZY STOSUNEK JAKOŚCI DO CENY WŚRÓD PIECÓW Z WYTWORNICĄ PARY

Piece ADVANCE to idealne rozwiązanie przeznaczone dla osób zajmujących się zawodowo gotowaniem, które poszukują zaawansowanego pieca za przystępną cenę, dzięki któremu będą mogli uzyskać idealne wyniki jeśli chodzi o jakość i wydajność gotowania
oraz bezpieczeństwo.

 

Piece Elektryczne Advance  Piece Gazowe Advance

ADVANCE-PLUS

JEDEN Z NAJLEPSZYCH PIECÓW DOSTĘPNYCH NA RYNKU

Piece ADVANCE PLUS są przeznaczone dla osób zajmujących się zawodowo gotowaniem, które nie chcą zrezygnować z żadnej funkcji. W związku z tym w ramach tych pieców udostępniamy największą na rynku liczbę funkcji, uzyskując zarazem idealną równowagę pomiędzy jakością, prostotą i wydajnością gotowania a bezpieczeństwem.

 

Piece elektryczne Advance Plus  Piece gazowe Advance Plus

AKCESORIA DO PIECÓW

Oferujemy szeroką gamę zestawów, akcesoriów
i pojemników ułatwiających montaż pieców i ich eksploatację oraz umożliwiających dostosowanie pieców do dowolnego rodzaju żywności.

CONCEPT

PROSTY I EKONOMICZNY PIEC, CHARAKTERYZUJĄCY SIĘ MOCNĄ I SOLIDNĄ PRACĄ

Piece CONCEPT to podstawowa odpowiedź na potrzeby osoby zajmującej się zawodowo gotowaniem, która poszukuje prostego
i ekonomicznego pieca, który będzie jednocześnie odznaczał się mocną i solidną pracą.

 

 

Elektryczne piece wtryskowe Concept

 

PIECE REGENERACYJNE

Piece firmy Fagor, przeznaczone do odgrzewania żywności, umożliwiają przywracanie przydatności produktów ułożonych bezpośrednio na talerzach, tacach lub w pojemnikach, dając jednocześnie pewność, że proces ten zapewni optymalne wyniki jeśli chodzi o zapach, smak, wygląd, atrakcyjność oraz absolutną gwarancję dla klienta.

 

Piece regeneracyjne z serii HRH z przełącznikiem temperatury i nawilżaczem Wolnostojące piece regeneracyjne

ZMYWARKI

Oferujemy kompleksową gamę urządzeń, od małych zmywarek do szkła, stosowanych w barach, kawiarniach lub małych restauracjach, do zmywarek do naczyń o dużej pojemności.

E-VO Advance

 

NOWE POJĘCIE EKSKLUZYWNOŚCI
Maszyny tworzone dla tych, którzy chcą tego, co najlepsze, zapewniające jednocześnie prostotę użytkowania i łatwość w przypadku konserwacji.
Funkcje: Ładowanie od góry i ładowanie od przodu

AD-125 zmywarka kapturowa AD-505 zmywarka podblatowa

E-VO Concept +

MOŻLIWOŚĆ DZIAŁANIA DZIĘKI PROSTOCIE
Gama urządzeń E-VO CONCEPT+, które są idealnymi sprzymierzeńcami instalacji wody pod niskim ciśnieniem i osób posiadających duże wymagania. Nadszedł czas na CONCEPT+ – po prostu działaj.
Funkcje: Ładowanie od góry i ładowanie od przodu

 

 

COP-173 zmywarka kapturowa COP-503 zmywarka podblatowa

 

E-VO Concept

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA W ZASIĘGU KAŻDEGO CZŁOWIEKA
Urządzenia E-VO CONCEPT stworzono dla tych osób, które wierzą, że technologia może iść w parze z prostotą.
Funkcje: Ładowanie od góry, ładowanie od przodu i zmywarka do szkła

 

 

Zmywarka taśmowa

Firma Fagor Industrial umożliwia dostosowanie rozmiaru i wydajności zmywarki z przenośnikiem taśmowym do wymogów, jakie istnieją w przypadku większych instalacji poprzez skorzystanie z różnych elementów składowych tej maszyny.

 

 

 

Elektryczne zmywarki tunelowe taśmowe  Gazowe zmywarki tunelowe taśmowe

Akcesoria do zmywarek

W katalogu koszy do zmywarek można znaleźć akcesoria, które będą najbardziej odpowiadały własnym potrzebom: kosze do talerzy o różnej wielkości, szklanek i kieliszków do wina o różnej wysokości, tac, sztućców.

 

Generator gazowy gorącej wody  Stoły załadowcze i wyładowcze

Zmywarki do naczyń kuchennych

Oferujemy szeroką gamę zmywarek do garnków oraz przyborów kuchennych, umożliwiających mycie różnych elementów oraz pojemników wykorzystywanych w kuchni. Zmywarki te posiadają podwójną ścianę ze stali nierdzewnej, która ogranicza straty ciepła oraz zmniejsza wytwarzany przez nie hałas.

Zmywarki do naczyń Zmywarki do naczyń LP Seria ECO

 

Zmywarki tunelowe

Firmy gastronomiczne, które dysponują mniejszą przestrzenią, często potrzebują maszyn do produkcji na szeroką skalę. Firma Fagor Industrial jest tego świadoma i oferuje modułowe zmywarki do naczyń z przenośnikiem taśmowym, które charakteryzują się niewielkimi rozmiarami i stanowią rozwiązanie, które pozwoli najlepiej spełnić potrzeby klienta.

Elektryczne zmywarki tunelowe Elektryczne zmywarki tunelowe – modularne Elementy wejście/wyjście
Gazowe zmywarki tunelowe – koszowe Gazowe zmywarki tunelowe – modularne