Urządzenia pralnicze – oferta

Firma HISE jest przedstawicielem Spółki “Onnera” (FAGOR), która od wielu lat zajmuje się projektowaniem i produkcją maszyn oraz instalacji pralniczych. W związku z tym możemy dzisiaj powiedzieć, że jesteśmy prawdziwymi ekspertami w tej dziedzinie. Oferujemy szeroką gamę maszyn do prania, suszarek oraz maszyn do prasowania.

Pranie

 

Pralki najnowszej generacji, wierne naszej filozofii, łączą najnowsze technologie z najwyższą jakością komponentów i materiałów. Wyposażone w najnowsze funkcje czyszczenia na mokro WET CLEANING i systemy oszczędzania wody, energii i produktów chemicznych. Wyróżniają się łatwością obsługi i intuicyjnym programowaniem, co umożliwia ich zastosowanie we wszelkiego rodzaju pralniach, od punktów usługowych i samoobsługowych po pralnie przemysłowe, szpitalne i handlowe.
Jako nowość, wprowadziliśmy programator Touch Plus Control, a także nowe modele o wysokiej i standardowej prędkości wirowania, co czyni nasz asortyment jednym z najbardziej kompletnych na rynku.

 

Nowe modele prasownic ściennych ze składarką podłużną, poprzeczną i stertownikiem, możliwość wylotu tylnego lub przedniego, oferują olbrzymią elastyczność, która dostosowuje się do wszelkiego rodzaju pomieszczeń i zastosowań.
Prasownice Fagor są zaprojektowane tak, by zapewnić najwyższą wydajność i produktywność dzięki naprawdę niezwykłej efektywności energetycznej i oszczędności czasu, a łatwość ich obsługi sprawia, że ​​koszty utrzymania są praktycznie zerowe.
Użytkownicy doceniają jakość prasowania gładkich tkanin przy pomocy naszych maszyn i uznają prasowanie za jeden z najważniejszych elementów wartych podkreślenia.

Prasownice ścienne Prasownice ścienne ø 200 Prasownice ścienne ø 325 Prasownice ścienne ø 500
Prasownice ścienne ø 500 ze składarką wzdłużną Prasownice kompaktowe Poseidon ze składarką wzdłużną
Prasownice kompaktowe Polaris Prasownice kompaktowe Phoenix Składarki seria “Libra” do ręczników
Składarki seria “Smarty” do małych tkanin

Suszenie

Nowe suszarki FAGOR INDUSTRIAL wchodzą na rynek jako prawdziwa rewolucja w suszeniu.
Nowe projekty oferują znacznie większą wydajność niż poprzednie modele i są to zdecydowanie najbardziej zaawansowane technologicznie suszarki na rynku.

Economic line 11 – 16 – 23 – 28 – 35 kg Green Evolution 11 – 16 – 23 – 28 – 35 kg Green Evolution 45 – 60 – 80 kg Green Evolution – Suszarki kolumnowe Green Evolution Plus 45 – 60 – 80 kg High Efficiency – suszarki z pompą ciepła  Green Evolution Plus 11 – 16 – 23 – 28 – 35 kg

 

Sprawdzanie i wykańczanie

Oferujemy szeroką gamę sprzętu do prasowania odzieży (koszule, spodnie, płaszcze …). Od najprostszych stołów do prasowania małych ilości do pras pneumatycznych, które umożliwiają wysoką jakość prasowania średnich ilości i wywabianie plam. Oferujemy również manekiny, które stosować można do różnych rodzajów odzieży. Oraz kabiny parowe do dużych przerobów, bardzo odpowiednie do odzieży medycznej i szpitalnej.

Stoły do prasowania z wbudowaną prasowalnicą Pneumatyczne prasy do prasowania odzieży Kabiny parowe
Manekiny do prasowania płaszczy, kurtek i sukienek Manekiny do prasowania koszul i kurtek
Manekiny do prasowania spodni Urządzenie do wywabiania plam Generatory elektryczne do produkcji pary
Profesjonalny stół do prasowania Profesjonalny stół do prasowania z prasownicą

 

 

Akcesoria

Posiadamy szeroką gamę akcesoriów do różnych procesów pralniczych. Oferujemy również wózki, w tym również wózki z ruchomym dnem, wózki na mokre tkaniny, transportowe, oraz wieszakowe

Wózki z workiem na suche tkaniny do obsługi pokojów hotelowych Wózki z workiem na suche tkaniny
Wózki na mokre ubrania na ruchomej platformie Wózki na mokre ubrania z nieruchomym dnem
Wózki na mokre ubrania z podnoszonym dnem Wózki klatki do przewozu suchych tkanin

Profesjonalne pranie

Pralki i suszarki półprzemysłowe są to maszyny idealne przy obsługi niewielkich społeczności, jak np. bloków mieszkaniowych, małych hoteli, szkół lub zakładów takich jak fryzjerz itp.
Posiadają niewielką pojemność,oferują maksymalną jakość i doskonałe rezultaty dzięki swojej konstrukcji i nowoczesnej technologii.

Pralki o niskiej pojemności 6-8 kg Suszarki 6-8 kg Pralki o średniej pojemności 10 kg
Suszarki o średniej pojemności 10 kg Kolumna do prania i suszenia

Samoobsługa

Oferujemy wszelkiego rodzaju maszyny, akcesoria i doradztwo dla jednej z najszybciej rozwijających się dziedzin w sektorze pralni przemysłowej. Zestaw rozwiązań, które zapewniają sprawne funkcjonowanie wszelkich obiektów samoobsługowych z własnym systemem zarządzania procesami utrzymania i płatności.

Wirowanie o wysokiej prędkości  Szybkie wirowanie  Wirowanie standardowe  Suszarki Green Evolution
High Efficiency – suszarki z pompą ciepła  Kolumny suszące Green Evolution  Suszarki – 10 kg
Kolumna do suszenia i prania – 10 kg Pralki o wysokiej prędkości wirowania – 10 kg