Tłumaczenia

Tłumaczenia techniczne

Specjalizujemy się w tłumaczeniu tekstów technicznych (ENG<–>PL, RU<–>PL LT<–>PL). Tłumaczymy konsekutywnie i symultanicznie  na terenie produkcyjnym przedsiębiorstw i podczas konferencji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniu tekstów technicznych współpracując z SA PKN Orlen  w Polsce i na Litwie.

 

Tłumaczenia pisemne

Zachowujemy oryginalny format pliku i układ tekstu. Konwertujemy pliki, np. graficzne na tekstowe. W sytuacjach nietypowych uzgadniamy z Klientem sposób wykonania usługi i wycenę. Strona rozliczeniowa to 1800 znaków ze spacjami.

 

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia konsekutywne – osoba mówiąca robi przerwy w mówieniu i daje tłumaczowi wskazówki odnośnie przekładu. Forma taka najczęściej wykorzystywana jest podczas szkoleń, rozmów handlowych, itd.

Tłumaczenia symultaniczne – przekład występuje równocześnie z wypowiedzią osoby mówiącej. Formę tę wykorzystuje się najczęściej w sytuacjach, kiedy w spotkaniu udział bierze wielu uczestników

 

Tłumaczenia audio –telefoniczne

Tłumaczenia przez telefon w języku obcym lub w języku polskim w trybie konferencyjnym.  Wystarczy wcześniej uzgodnić usługę (tel. +48 8 83 55 83 83  lub poprzez E-mail instytut.techniki@gmail.com.

Podczas realizacji zamówienia zleceniodawca wybiera nr telefonu +48 8 83 55 83 83   i  po podaniu numeru telefonu rozmówcy w kraju lub za granicą realizowane jest połączenie konferencyjne, podczas, którego rozmówcy po obu stronach słyszą się nawzajem, a także słyszą tłumacza dokonującego przekładu. Cena za usługę 5 PLN za minutę tłumaczenia plus typowa opłata za standardowe połączenie z wybranym operatorem w kraju lub za granicą. Po realizacji zlecenia wystawiamy rachunek. Możliwe jest również tłumaczenie kilku osobom znajdującym się w różnych miejscach i dostępnymi pod różnymi numerami telefonów.

Tłumaczenia stron WWW  (w kodzie źródłowym)

Tłumaczenia materiału tekstowego strony WWW bezpośrednio w kodzie źródłowym pliku HTML, XHTML, PHP.